Cyprus Meze Bar’da eğlenceye doyun

Londra eğlence gecelerinin tartışılmaz 1 numaralı adresi Cyprus Meze Bar, dolu dolu eğlence geceleri ile yaz ayları boyunca yine misafirlerine doyumsuz eğlence keyfi sunmaya devam edecek. 

Değişmez eğlence mekanınız Cyprus Meze Bar, farklı atmosferi, tadına doyulmaz yemekleri, sınırsız eğlence seçenekleri, özel programları ile Temmuz ayı boyunca sizlere unutulmaz eğlence geceleri sunmaya devam edecek. Her hafta sonu Lea Bridge Road'a bulunan mekanında her hafta dolu dolu eğlenceye ev sahipliği yapan Cyprus Meze Bar, büyülü atmosferinde zengin sanatçı kadrosu ile eğlence keyfinizi ikiye katlayacak. Kusursuz servis anlayışı ve leziz yemekleri ile yaz aylarınızın vazgeçilmez adresi olan Cyprus Meze Bar’da keyifli geceler için yaz ayları boyunca hafta sonları rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Rezervasyonlarınız için 020 8556 5866 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.