Onlarca kez bıçak altına yatan TV yıldızı Katie Price, cinsel içerikli görüntülerini satmaya hazırlanıyor

42 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve oyuncu Katie Price, Türkiye’de yaptırdığı bir çok estetik ameliyattan sonra ünlülerin hayranlarına cinsel içerikli fotoğraf ve video satarak para kazandığı siteye üye olmayı düşünüyor. Katie, bu sitede milyonlarca dolar kazanacağını umuyor.

İngiliz şarkıcı Katie Price, sıkı karantina kurallarının gevşemesinin ardından Türkiye’ye gelip hem tatil yapmış hem de estetik operasyonlar geçirmişti.

Tatil için geldiği Türkiye’de iki bacağını birden kıran Katie Price ülkesine döndükten sonra yeni projeler için çalışmaya başladı.

The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, Katie’nin bir çok ünlünün bu siteden büyük paralar kazandığını görünce siteye üye olmayı ciddi bir şekilde düşünmeye başladığını söyledi.

Daha önce barışık olmadığı vücudunu Türkiye’de yaptırdığı estetik ameliyatlar ile mükemmel bir şekle koyan Katie’nin bu siteye olarak büyük paralar kazanacağını umduğunu söyledi.

Katie, yakın bir arkadaşına hala kendini çok çekici hissettiğini bu nedenle bu siteye üye olmayı düşündüğünü söyledi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.