Tülin Şahin kızı Siena Leyla ile Londra’da podyuma çıkacak

Pedro De Noronha ile evlenen Tülin Şahin, doğumdan 1 hafta önce Yakup Biçer’in İstanbul moda haftasında düzenlediği “Pehlivan” adlı defilesinde karnında taşıdığı kızı Siena ile birlikte podyuma çıkmıştı. Şahin, doğumdan sonraki ilk defilesinde yine kızı Siena ile birlikte Londra Moda Haftası’nda yürüyecek.

Geçtiğimiz nisan ayında bir süredir birlikte olduğu Pedro De Noronha ile evlenen Tülin Şahin, kızı Siena Leyla’yı 3 ay önce kucağına aldı.

Ünlü top model, doğumdan 1 hafta önce Yakup Biçer’in İstanbul moda haftasında düzenlediği “Pehlivan” adlı defilesinde karnında taşıdığı kızı Siena ile birlikte podyuma çıkmıştı.

Şahin, doğumdan sonraki ilk defilesinde yine kızı Siena ile birlikte Londra Moda Haftası’nda yürüyecek.

3 ay önce Tülin Şahin’in karnında yürüyen dünyanın en küçük top modeli Siena, bu kez annesinin kucağında podyumda çıkacak.

Yakup Biçer, “Siena, Tülin Şahin’in şimdiden tahtına talip oldu sanırım. Tülin benim uğurum. Londra Moda Haftası’nda onsuz defile yapamazdım. Gelmesinden dolayı çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Tülin Şahin, konuyla ilgili heyecanını ise şu sözlerle dile getirdi:

“Doğumdan 1 hafta önce değerli dostum Yakup Biçer’in ‘Pehlivan’ koleksiyonu için İstanbul Moda haftasında podyuma çıkıp, çok heyecanlı dakikalar geçirmiştim.

Şimdi de ilk kez bir anne olarak, yine Yakup’un 2020 kış koleksiyonu için Londra Moda Haftası’nda podyuma çıkacağım için çok heyecanlıyım. Resmen defilelerden dolayı doğum öncesi ve sonrası heyecanını yaşıyorum.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.