Şimdi, paraya para demiyor

İtalya'da film vaadiyle kandırılan ve buluştuğu bir adam tarafından bir bavula sokularak kaçırılan Chloe Ayling, şimdi paraya para demiyor.

İtalya’da film vaadiyle kandırılan ve buluştuğu bir adam tarafından bir bavula sokularak kaçırılan Chloe Ayling, şimdi paraya para demiyor. Kaçırıldıktan sonra ünlü olan kadın, İngiltere’de yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor Ünlüler programında yarışmacı olarak yer alacak. Ayling’in rekor fiyata anlaştığı ifade edildi.

Dünya basını geçtiğimiz yıl 20 yaşındaki Chloe Ayling’i konuşmuştu. İtalya’da oyunculuk yapma vaadiyle kandırılan ve buluştuğu sözde iş insanlarıyla yemek yerken kaçırılan Ayling, o dönemde sık sık gündem olmuştu. Bir bavulla İngiltere’den İtalya’ya kaçırılan Ayling’e şiddet uygulanmıştı.

Polisin baskını sonrasında serbest kalan Ayling, daha sonra İngiliz basınına açıklamalarda bulunarak, kendisini kaçıranları kandırdığını ve bu sayede polise haber verme imkanı olduğunu söyleyerek, artık daha temkinli olacağını dile getirmişti. Kaçırma olayından sonra birçok kez magazin programında yer alan Ayling, yine İngiliz basınının gündemindeydi. İngiltere’nin en ünlü gazetelerinden Daily Star, Ayling’in Biri Bizi Gözetliyor Ünlüler programında yer alacağını duyurdu.

Gazete, Ayling’in yapımcılarla anlaştığını vurgularken, genç mankenin yarışma boyunca rekor bir ücret alacağını aktardı. Ayling’in yapımcılarla 100.000 İngiliz pounduna anlaştığı ifade edildi. (haber7.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.