Eğlencede Cyprus Meze farkı

Londra’nın vazgeçilmez eğlence mekanlarından Cyprus Meze’de bu hafta sonu da sahneye çıkan muhteşem sesler ile konuklar muhteşem bir eğlence yaşadı. Geleneksel Kıbrıs eğlencelerini en iyi şekilde yaşayabildiğiniz tecrübeli mekanın konukları tam anlamıyla vur patlasın çal oynasın bir gece geçirdiler.

Özellikle meze ve yemek çeşitleri ile konuklarından tam not almayı başaran işletme bu hafta sonu da müşteri akınına uğradı. Çeşitli müzik türleri ile doyasıya bir eğlence yaşayan konuklar sahneyi bir an olsun boş bırakmayarak birbirinden güzel şarkılara eşlik ettiler.

Tüm parti ve etkinlikleriniz için haftanın 7 günü hizmet veren tecrübeli mekana 524-526 Lea Bridge Road, E10 7DT, London adresinden ulaşabilir, rezervasyon için 020 8556 5866 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.