Sosyal medya Hülya Avşar’ı topa tuttu


HÜLYA Avşar, Star TV’de yayınlanan programına Mehmet Aslantuğ’u konuk etti. Programın bir bölümünde konu kadın-erkek ilişkilerine geldi. Hülya Avşar “Ben şeyciyim. Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın” dedi.

Hülya Avşar’ın kadınlar için sarf ettiği bu sözler tepki çekti. Sosyal medyadan Avşar’ı eleştiren bir çok yorum yapıldı. Hatta konu Twitter’da Trend listesine girdi. Avşar kızını Twitter üzerinden eleştirilenlerden biri de haber spikeri Nevşin Mengü’ydü. Mengü, Hülya Avşar’ın sözlerinin olduğu videoyu Twitter sayfasından paylaştı ve altına “Cehaletin iktidarı” notunu düştü.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.