Ciara soyundu kocası fotoğraflarını çekti!

Ciara ve Russell Wilson çifti takipçilerine yatak odalarını açtı. Wilson, Ciara’nın neredeyse çıplak olan fotoğraflarını çekti ve Instagram hesabından paylaşıldı.

İngiltere’nin Kuzey-Batı bölgesinde bulunan Peckforton Castle’da evlenen Ciara ve Russell Wilson çifti 2016 yılında evlenmişti. Kelly Rowland ve Jennifer Hudson gibi yakın dostlarının katılımıyla kusursuz bir düğün gecesi yaşayan çift dünya basınının gündemine oturdu.

Russell Wilson ve Ciara yatak odalarını takipçilerine açtı. Russell Wilson, Ciara’nın neredeyse tüm düğmeleri açık olan bir gömlekle fotoğraflarını çekti. Wilson, karısı Ciara’nın birbirinden seksi fotoğraflarını çekti.

Çiftin Sienna Princess Wilson ve Future Zahir Wilburn adında iki çocuğu var.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.