Cyprus Garden ile dolu dolu eğlence

EĞLENCE konusunda Londra’nın en iyi mekanlarından birisi olan Cyprus Garden, konuklarını bu hafta sonu birbirinden ilginç şov ve danslarla coşturdu. Hareketli şarkıları Cyprus Garden sahnesinde seslendiren değerli sanatçılara konuklar hep bir ağızdan eşlik etti.

Gözde eğlence mekanlarından Cyprus Garden’da konserler, doğum günleri, düğün organizasyonları ve daha birçok etkinlik gerçekleşirken, eğlence dünyasının sevilen sanatçıları Cyprus Garden sahnesinde yerlerini alıyor.

MUHTEŞEM ORYANTAL ŞOV

The Flames gurubunun harika oryantal dansı ile tüm konuklar sahneye çıkıp kurtlarını döktü. Sabah’ın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlencede konuklar bir an olsun yerlerine oturamadı. Oryantal gurubunun ortaya koyduğu birbirinden ilginç koreografileri ile gerçekleştirdikleri danslar, konuklardan tam not almayı başardı.

The Fairways, Southend Road, Chingford E4 8TA adresinde bulunan Cyprus Garden Meze Bar &  Restaurant’ta rezervasyon yaptırmak ya da ayrıntılı bilgi almak için 020 8527 9892 veya 07741 34 10 31 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.