Cinsel içerikli sitelerden etkilendi, arkadaşına tecavüz etti

11-yasindaki-cocuk-9-yasindaki-cocuga-tecavuzden-8887230_4215_o

İnternette +18 eşcinsel sitelerden etkilenen 11 yaşındaki çocuk, 9 yaşındaki arkadaşına tecavüz ettiği için hapse mahkum edildi.

Tecavüz zanlısı erkek çocuğun, yaşları yedi ve on bir olan iki farklı çocuğa daha cinsel tacizde bulunduğu, internette ‘eşcinsel tecavüz’, ‘eşcinsel +18 film’, ‘eşcinsel +18 film tecavüz’ kelimeleriyle aramalar yaptığı belirtildi. İngiltere‘nin Lancashire şehrinin Preston ilçesindeki Preston Kraliyet Mahkemesi’nde görülen davanın hakimi Mark Brown: “Bu olayda çocuk zanlıyı etkilediği aşikar olan, eşcinsel tecavüz içerikli sitelere bu kadar kolay ulaşılması beni kaygılandırıyor.” açıklamasında bulundu.

CİNSEL İÇERİKLİ SİTELERDEN ETKİLENDİ

Hakim Brown, bir sosyal hizmetler görevlisinin nezaretinde duruşma salonunda bulunan ve şu anda 13 yaşında olan zanlının, bu tarz bir tecavüz olayı sonrasında reşit olmayan birine verilmesi gerekenden daha uzun bir süre hapis cezasını uygun gördüğünü beyan etti. Küçük zanlının dört yıl süreyle denetim altında tutulmasını toplumun anlamasını umduğunu belirten hakim Brown, çocuğun geleceğini ve mutluluğunu düşündüğünü de sözlerine ekledi.

”YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPACAKSIN”

Hakim Brown’ın: “Umarım denetim altında tutulacağın bu süre zarfında eğitim alıp kendini geliştirebilirsin. Beni anladın mı?” sözlerine küçük çocuk: “Evet, efendim.” diyerek cevap verdi. Hakim Brown sözlerinin devamında: “Salıverildiğinde yeni bir başlangıç yapabileceksin. Özgürlüğüne kavuştuğunda eğer tekrar benzer bir cürüm işlersen sadece kendini cezaevine geri dönmüş olarak bulmayacaksın. Çok çok uzun sürecek bir hapis hayatı seni bekliyor olacak, anlaşıldı mı?” ifadelerine küçük zanlı yine: “Evet, efendim.” diyerek cevap verdi.

Lancashire şehrinin Blackpool ilçesinde yaşayan çocuk daha önce çıkarılmış olduğu çocuk mahkemesinde tecavüz ve cinsel taciz ithamlarından suçlu bulunmuştu.(bbctürkçe)

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.