Hackney’de patlama!

390ede8800000578-3819614-image-a-60_1475500532783

CCTV kameralarına 3 Ekim Pazartesi 2016 sabahı takılan bir görüntü, olayın sonrasında olası bir terör endişesinin yaygınlaşmasıyla korku yarattı.
Sabah saatlerinde gerçekleşen bir yeraltı patlamasında bir kadın neredeyse ciddi anlamda yaralanacakken, ortamda büyük bir endişe ve kaygı seli hüküm sürdü. Sabah 09.30 saatlerinde güvenlik güçlerinin müdahalesiyle kordona alınan bölge hakkında sonradan belediye tarafından “paniğe gerek yok” duyurusu yapıldı.
London Fire Brigade’den bir sözcü konu ile ilgili açıklamasında yeraltında bir patlamanın gerçekleştiğini ancak bunun bir elektrik kısa devresinden kaynaklandığını belirtti. Birkaç saat sonra Hackney Belediyesi’nin Twitter hesabından gelen açıklama ise şöyle oldu: “Elektrik kısa devresinin açtığı yer altı yangınından dolayı Mare Street, sinema, HLT ve kütüphane kısa süreliğine kapanmıştır. Paniğe gerek yok ancak tüm vatandaşların bölgeden uzak durmasını öneriyoruz”

Olayın olduğu sırada CCTV kameralarına yansıyan görüntüler için: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3819614/Underground-explosion-sends-huge-plume-smoke-flames-billowing-manhole-Hackney-just-moments-woman-walked-it.html#v-6588355965988354859

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.