Enfield çocuk tacizcisine yönelik soruşturma sürüyor

Geçtiğimiz Temmuz ayında güvenlik kameralarına küçük kızları taciz ederken yakalanan adama dair soruşturma devam ediyor. İki öğrenci kıza tacizde bulunan adama dair dedektif ve polis ekipleri görgü tanıklarını ifade vermeye bekliyor.

20 Temmuz saat 16.00 sularında yaşanan olayda, 13 yaşında bir kız çocuğu evinden okuluna yürürken Silver Street’te sözlü tacize uğrarken olay CCTV kameralarına yansıdı. Bu durumdan hemen sonra sözlü tacizlerine devam eden adam, bu sefer okulundan eve yürüyen 14 yaşlarında bir kız çocuğuna aynı sözlü tacizde bulundu. Kızları aynı zamanda takip eden adamın dış görünüşü beyaz, 1.75-80 boylarında ve medium vücut yapılı olarak belirtildi. Kısa saç ve hafif sakalı olduğu da ifade edilen adamın gri tişört ve parlak kırmızı pantolon giydiği kameralara yansıdı.

Enfield CID’den dedektif Chris Rixon, konu ile ilgili açıklamasında “Söz konusu kişiye dair derin soruşturmamız devam ediyor. CCTV kameralarından elde edindiğimiz bilgiler aydınlatıcı olsa da, hala görgü tanıklarının ifadelerine ihtiyacımız var. Eğer fotoğraflardan söz konusu adamın kimliğini çıkartabilen varsa, lütfen bizimle derhal iletişime geçsinler” dedi.

Görgü tanıkları veya bilgi sahiplerinin Enfield Suç Soruşturma Departmanını 020 8345 3349 veya Crimestoppers’ı 0800 555 111 anonim (isimsiz) bir şekilde aramaları bekleniyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.