Islington’da gençler arasında kavga: 2 yaralı

KAVGA

Kuzey Londra’nın Islington bölgesinde çıkan bir kavgada iki genç yaralandı.

Caledonian Road and Barnsbury tren istasyonunun dışında çok sayıda genç arasında yaşanan kavgada bir genç elinden, diğeride bel altından çeşitli bıçak yaraları aldı. İstasyon dışında bulunan ve elinden yaralı olduğu belirtilen gencin 91 numaralı otobüse binerek olay yerinden uzaklaştığı şahitler tarafından belirtildi.

Perşembe günü 14.43 sularında ihbar üzerine olay yerine giden ambulans ekbi diğer yaralı gencin ilk tedavisini yaptı. Genç daha sonra hava ambulansıyla Doğu Londra hastanelerinden birine kaldırıldı.

Olay yerine giden polis ekibi soruşturma başlatırken, 15 yaşındaki bir çocuk  kavga ile şüpheli bulunarak gözaltına alındı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.