Dalston’da trafik kazası: İkisi ağır üç yaralı

KAZA

Doğu Londra’da Türkçe konuşan toplumun da yoğun olarak bulunduğu Dalston’da bu sabah meydana gelen trafik kazasında bir aracın çarptığı üç kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Kingsland Road’la Dalston Juction’a çıkan yollardan biri olan Ball Pounds Road üzerinde saat 11.00 sıralarında bir aracın çarptığı, adları açıklanmayan ve yaya olan üç kişi, ilk tedavilerinin ardından gelen ambulans ekibi tarafından London Hospital’e kaldırıldı.  Yaralılardan ikisinin durumlarının oldukça kritik olduğu, diğerinin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Polisin, tehlikeli araç kullanmaktan dolayı iki kişiyi Doğu Londra’daki bir polis karakolunda gözaltına alarak, kazanın soruşturmasına başladığı açıklandı.

dalston1

 

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.