6 ayda 50 kilo verdi, ama inandıramadı

 

genc-kadin-alti-ayda-50-kilo-verdi-7992607_1609_m

İngiltere’de 101 kilo gelen genç kadın, yalnızca altı ayda 50 kilo verdi ve şekle girdi. Ama internette bazı kullanıcılar, fotoğrafların sahte olduğu iddiasında.

İngiltere‘de Abigail Peters adında bir kadın, 101 kilo geliyordu. Sadece altı ayda eğitmenle birlikte çalışarak ve sıkı bir diyet uygulayarak 50 kilo verdi. Üniversitede matematik okuyan Peters, geçirdiği dönüşüm inanılmaz olduğundan fotoşop kullanmakla itham ediliyor. Peters “İnsanlar fotoğraflarımın sahte olduğunu düşünüyor.” diyor.

KİLO VERMEDEN ÖNCE 101 KİLOYDU

Abur cubur bağımlısı 20 yaşındaki genç kız, kilo vermeden önce 101 kiloydu. Ama sosyal medyada diğer insanların geçirdiği ilham verici dönüşümleri gördükten sonra şekle girmeye ve kilo vermeye karar verdi. Kişisel bir eğitmenle birlikte yaptığı egzersizler ve çok sıkı bir diyet sayesinde 50 kilo verdi.

trolls_1500_2609333a

BUNU SEKİZ AYDA BAŞARAMAZSIN”

Ama kilo vermeden önceki ve sonraki fotoğraflarını Instagram ve Facebook hesaplarında paylaştığında bazıları onu fotoğraflarını değiştirmekle suçladı. İnternette bir kullanıcı fotoğraflarının “sahte” olduğunu bir diğeri de “Bunu sekiz ayda başaramazsın.” dedi.

Genç kadın, “Hedeflediğim kilo ve bedene vardığımda kendimle gurur duydum ve fotoğraflarımı sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Ama insanlar fotoğraflarıma sahte dediğinde şok oldum.” diyor.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.