Manor House’daki kaza sonrası bir kişi yaşam savaşı veriyor

crash

 

Kuzey Londra’nın Manor House bölgesinde Christmas Günü olan dün akşam 7 sularında bir aracın çarptığı 24 yaşındaki bir kişi hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Kaldırımda ağır yaralı olarak bulunan kişi gelen ambulans ekibi tarafından ilk tedavisinin ardından hastaneye kaldırıldı. Polis tarafından yapılan açıklamada  aracın çarptığı erkek olduğu belirtilen kişinin ciddi yaralar aldığı vurgulandı. Açık renkli aracın sürücüsünün olay yerinde durmayıp, Tottenham yönüne kaçtığı belirlendi.

Yol ve Ulaşım Polisi’nden Dedektif Chris Osbourne, CCTV kameralarıyla kaçan sürücünün bulunmasına çalışıldığı, bu arada kazaya tanık olanların bilgisine de acilen ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

Görgü şahitlerinin 0800 555 11’den Crime stoppers’ı veya 020 8597 4874 numarayı  aramalarını istedi.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.