Hackney parklarında ücretsiz spor aktivitesi

 

sporsiniflari

 

Londra’nın Hackney bölgesindeki parklarında ücretsiz egzersiz sınıfları organize ediliyor. Bölge halkının zinde kalmak yada zayıflamak isteyenlere yönelik spor sınıfları, Hackney Belediyesi tarafından organize ediliyor.

“Our Parks and Spaces” programı çerçevesinde yapılan egzersiz sınıfları Tai-Chi, boxing yoga, bootcamp gibi aktiviteleri içeriyor.

Programa katılan kadınlardan biri kendisini daha sağlıklı hissettiğini ve kilo verdiğini söyledi. “Bekar bir anne olarak spor salonu üyeliğine yetecek maddi güce sahip değilim. Doktorum kilo kaybetmemi söyledi. Bu ücretsiz sınıflara katıldım ve kilo kaybettim. Daha farklı ve sağlıklı hissediyorum.”

Hackney Belediyesi Sağlık ve Kültür Kabinesinden sorumlu belediye meclis üyesi Jonathan McShane “Our Parks and Spaces programı Hackney için harika bir kampanya. Başladığı günden bu yanad bölgede yaşayanların aktiviteleri arttı. Daha fazla hareket ediyorlar. Spor yapıyorlar. Yüksek kalitede bir hizmeti ücretsiz alıyorlar. Bölgemizde harika parklar var. Halkımızı bu parklarda spor yaparken görmek ve onların daha sağlıklı olduğunu görmek çok sevindirici.”

Egzersiz sınıfları tecrübeli ve profesyonel spor hocaları tarafından yaptırılıyor. 16 yaşından büyük herkes bu sınıflara katılabilir. Egzersiz sınıflarına katılmak için www.ourparks.org.uk adresinden yada 0800 111 4464 telefonundan ulaşılabilir.

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin