48 kg eroine 7 tutuklama

arif bulluciLondra polisi son zamanların en büyük uyuşturucu operasyonlarından birisine imza attı. Crewe bölgesinde bir araç ve Edmonton’da bir eve baskınlar düzenleyen polis tam 48 kg eroin ele geçirdi.  Toplam altı kişinin tutuklandığı operasyonda ele geçirilen uyuşturucunun piyasa değerinin £20 milyon olduğu kaydediliyor.

Hafta içerisinde Woolwich Crown Court’ta görülen davada hakim karşısına çıkarılan isimlerden birisi Kıbrıslı Türk Arif Bullici oldu. Daha önce de bu suçtan sabıkası bulunan Bullici, önümüzdeki yıl Ocak ayında yapılması beklenen ikinci duruşmaya kadar  tutuklu olarak yargılanacak.

7 Ocak’taki duruşmada ayrıca, 60 yaşındaki Bilal Bildik, 39 yaşındaki Emra Kosmaz, 29 yaşındaki Salman Male, 38 yaşındaki Diyar Khalid, 24 yaşındaki  Kovan Kochar ve 448 yaşındaki Hollanda vatandaşı Gijsbertus Den-Hertog de isimli kişiler de yargılanacaklar.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.