Londra sokaklarında 1 milyon pound değerinde uyuşturucu bulundu

Met’s Bölgesel Destek Grubuna ait polis memurları, Londra sokaklarından bir milyon pound değerinde B sınıfı uyuşturucuyu buldu.

Memurlar, bölge halkın endişelerinin dile getirilmesinin ardından 17 Kasım Salı günü North Circular Road, NW2’deki bir adrese çağrıldı.

Memurlar verilen adrese girdi ve hemen en üst kata çıkan merdivenlerin barikatlanmış olduğunu fark ettiler. Şüphelenen memurlar, bir polis köpeğinin yardımıyla binaya doğru ilerledi. Mülkün tepesinde büyük miktarda kenevir bitkisinin büyüdüğünü buldular.  Yapılan açıklamaya göre, ele geçirilen bitkilerin yaklaşık bir milyon Pound değerinde olduğu tahmin edilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.