Londra ‘iki hafta sonra 3. Kademe ile karantinaya girecek’

Boris Johnson ulusal bir devre kesici kilitlenmesi çağrılarına direnmeye devam ederse, Londra’nın haftalar içinde daha ciddi düzeydeki koronavirüs kısıtlamalarıyla karşı karşıya kalması “kuvvetle muhtemel” olduğu belirtildi.

Londra belediye başkanı Sadiq Khan defalarca başbakanı Acil Durumlar için Bilimsel Danışma Kurulu’nun verdiği tavsiyelere uymaya ve İngiltere genelinde zamanla sınırlı bir tecrit uygulamaya çağırdı.

Londra belediye sözcüsü Evening Standard’a şunları söyledi: “Eğer hükümet gerekli tedbirleri yerine getirmezse, büyük olasılıkla Katman 3 kısıtlamalarının önümüzdeki haftalarda Londra’ya getirilmesi ve daha sonra daha uzun bir kilitlemeye ihtiyaç duyulabilir.”

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.