Tunus İngiliz turistlere kısıtlama getirdi

Tunus, ülkeye gelen İngiliz ziyaretçilere bazı kısıtlamalar getirdi. Buna göre, Tunus’a giden İngiliz vatandaşları 72 saat önce yapılmış negatif PCR test sonucunu yanında bulundurmak zorunda. Bununla da yetinmeyen Tunus, İngiliz misafirlere ülkeye giriş yaptıktan sonra 14 gün karantina şartı getirdi. Misafirler, kaldıkları evlerde veya otellerde kendilerini 14 gün boyunca izole edecek.

Karantinadan daha erken çıkmak isteyen İngilizler, bir haftalık karantinanın ardından ücretini kendilerinin ödeyeceği PCR testi yaptırarak, sonucun negatif çıkması durumunda ikinci haftayı karantinada geçirmeyecek. Bunu yağmak istemeyenler, 14 gün izolasyonda kalacak.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.