Birleşik Krallık’ta korona vaka sayısı yeniden binin üzerine çıktı

Birleşik Krallık’ta Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan yeni koronavirüs rakamlarına göre 149 kişi daha yaşamını yitirdi.

Bakanlığın internet üzerinden yaptığı yazılı açıklamaya göre 25 Haziran saat 09.00 itibarıyla toplam 167 bin 23 adet korona testi yapıldığı duyuruldu.

Test yapılan kişi sayısı açıklanmazken, bin 118 yeni vakanın tespit edildiği, böylece ülkedeki toplam koronavirüs vakasının 307 bin 980 kişiye ulaştığı belirtildi.

Yapılan açıklamada salgın sebebiyle hayatını kaybeden kişi sayısı da paylaşıldı. Açıklamaya göre 24 Haziran saat 17.00 itibarıyla COVID-19 sebebiyle 149 kişinin daha yaşamını yitirerek, hastanelerde vefat eden toplam korona hasta sayısının 43 bin 230 kişiye ulaştığı bildirildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.