Jet2 uçuşlara başlama tarihini 1 Temmuz’a erteledi

İngiliz hava yolu şirketi Jet2 ve onun tur operatörü ayağı Jet2 Holidays, operasyonlara yeniden başlamayı planladığı tarihi 1 Temmuz olarak açıkladı. İngiltere’nin ikinci büyük tur operatörü olan Jet2 Holidays, daha önce başlama tarihini 17 Haziran olarak duyurmuştu.

Jet2’nun ‘1 Temmuz’ kararı, İngiliz hükümetinin ülkeye gelen herkese 14 gün karantina uygulayacağını açıklamasının ardınadan geldi. İngiltere’nin, Haziran boyunca ülkeye gelenlere karantina uygulaması bekleniyor.

Jet2 sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, Covid-19 salgınının devam eden etkileri nedeniyle tatil programımıza 1 Temmuz’da başlama kararı aldık. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimiz. Gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.