Koronavirüs hastası İngiliz kadın yalvardı: Lütfen yapmayın!

Delia Colwill

İngiltere’de koronavirüs tedavisi gören bir kadın, çektiği video ile insanlardan stokçuluk yapmayı sonlandırmalarını ve evden ayrılmamaları gerektiği çağrısında bulundu. Genç kadın, toplumdan kendisi gibi insanları anlaması istediğini ifade etti.

Koronavirüs belirtileriyle hastaneye giden ve tedavisi halen süren Delia Colwill, çektiği videoda yaşadıklarını anlattı ve halka uyarılarda bulundu.

Sinir sistemini etkileyen bir omurilik yaralanmasından şikayetçi olduğunu belirten Colwill, videoyu çekme amacının “virüsün neye benzediğini” göstermek olduğunu söyledi. Colwill korkunç baş ağrısı yaşadığını, çok terlediğini ve iştahını kaybettiğini ifade etti.

Koronavirüs tedavisi gören Colwill, halka stokçuluğu sonlandırma ve virüsü kontrol altına almak için evden ayrılmama çağrısı yaptı.

Vatandaşların parasetamol gibi ilaçları stoklamayı sonlandırmaları gerektiğini ve sosyal mesafelendirme kurallarına uymaları gerektiğini vurguladı.

Colwill videoda, “Eğer parasetamol stokluyorsanız lütfen yapmayın. Lütfen daha fazla satın almayı kesin. Benim gibi insanların bir hafta içinde buna ihtiyacı olacak” dedi.

Hükümetin uygulamaya koyduğu kısıtlamaların yerinde olduğunu vurgulayan Colwill, kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarının da çok ilgili olduklarını dile getirdi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.