Londra’da dondurucudan çıkan diğer cesedin kimliği de açıklandı

Doğu Londra’da bir evde dondurucuda bulunan iki kadın cesedinden birinin Mary Jane olarak bilinen Mihrican Mustafa’ya, diğerinin ise Henriett Szucs’a ait olduğu tespit edildi.

26 Nisan tarihinde yapılan baskın sonrası dondurucudan çıkan cesetlerden birinin yaklaşık olarak 1 yıldır kayıp olan 38 yaşındaki Mary Jane Mustafa’nın olduğuna dair iddialar günlerce tartışılıyordu. Polis, dondurucuda bulunan cesetlerin çözülerek otopsi analizi yapılmasının uzun bir süre alabileceğini dile getirirken, İngiliz basınına yansıyan haberlere göre, cesetlerden birinin Mary Jane olarak da bilinen Mihrican Mustafa’ya ait olduğu belirtildi.

Dondurucudan çıkan diğer cesedin ise 2016 yılından beri kendisinden hiç bir haber alınamayan 34 yaşındaki Macar vatandaşı Henriett Szucs’a ait olduğu açıklandı.

İngiliz basınında yer alan bilgiye göre Mary Jane Mustafa’nın cesedi ailesi tarafından teşhis edildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.