Islington’da bir gecede iki genç bıçaklandı

Kuzey Londra’da bulunan Islington’da 6 Mayıs Pazartesi akşamı iki 17 ve 18 yaşlarında iki genç bıçaklandı.

Scotland Yard, Kuzey Londra’da bulunan Islington bölgesinde aynı gecede ‘bağlantılı’ iki bıçaklanma saldırısının rapor edildiğini belirtti. Yaşları 17 ile 18 olan iki genç saldırıdan sonra kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı.

Bıçaklı saldırı ihbarını sabah 05.35 saatlerinde aldığını aktaran polis, ilk saldırının Islington’da bulunan Fairbridge Road’ta gerçekleştiğini ve bu adreste 17 yaşında bir gencin saldırıya uğradığını aktardı. Polis, ilk olaydan hemen 10 dakika sonra Sussex Close’ta, 18 yaşında bir gencin daha bıçaklandığı ihbarını aldı. Metropolitan Polisi her iki saldırının da bağlantılı olduğunu ve olaylara ilişkin geniş çapta bir soruşturma başlattığını aktardı.

Met Polisi, yaşanan bu olaydan sonra bölgede daha çok polis bulundurulacağını ve polise Islington bölgesi için şüpheli gördükleri şahısları arama yetkisi verildi. Polis, olaya ilişkin şuana kadar herhangi bir tutuklanmanın olmadığını aktardı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.