Çocuğunun önünde bir anneye ‘cinsel saldırıda’ bulunan adama 6 yıl hapis cezası

26 yaşındaki zanlı Carl Hartley, İngiltere'de çıkarıldığı mahkemede iki kez tecavüz suçu işlediğini ve cinsel saldırı suçu işlediğini kabul etti.

Savunmasız kadınları hedef alan ve çocuğunun önünde bir anneye cinsel saldırı yapan bir tecavüzcü için, en az 6 yıl hapis cezası istendi.

26 yaşındaki zanlı Carl Hartley, İngiltere’de çıkarıldığı mahkemede iki kez tecavüz suçu işlediğini ve cinsel saldırı suçu işlediğini kabul etti.

İddialara göre Hartley, ilk tecavüz saldırısını bardan çıkan bir kadına 6 Şubat 2014’te tarihinde işledi.

Aylar sonra, ikinci mağduruna 17 Mayıs’ta bir gece kulübünün dışında tecavüz etti.

1 Temmuz 2017’de ise ‘bahçe işleri’ yapmak için gittiği bir evde, ev sahibine 3 yaşındaki kız çocuğunun yanında cinsel saldırıda bulundu.

Mahkeme, üç kadının her birinin, bazı endişeler ve depresyon ile birlikte, saldırıların sonucu olarak “önemli psikolojik hasar” aldığını belirtti.

Yargıç Berry, Hartley’i “bir cinsel sapık ve son derece tehlikeli bir adam” olarak nitelendirdi ve en az 6 yıl hapis cezasına çarptırılması gerektiğini söyledi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.