Soyguna gittiği evde karnını doyurdu

Didcot, Oxfordshire'daki bir kuaför salonunu ve Wantage Road'daki daireyi soyan aç hırsız, soygun sırasında patates cipsi ve turta ile karnını doyurdu.

Didcot, Oxfordshire’daki bir kuaför salonunu ve Wantage Road’daki daireyi soyan aç hırsız, soygun sırasında patates cipsi ve turta ile karnını doyurdu.

Thames Valley Polisi, hırsızın kendisine sıcak yemek hazırlamanın yanı sıra, mülkün içinde sigara içtiğini de söyledi.

Polis, Pazar günkü olayla ilgili önemli bilgilere sahip olduklarını düşündükleri bir adamın güvenlik kameraları görüntülerini yayınladı ve hırsızı tanıyanların polise ifade vermesini istedi.

Olayla ilgilenen polis memurlarından birisi, olayla ilgili raporunda “Hırsız soygun sırasında turta ve cips yedi ancak yediklerinin tadı bilinmiyor” şeklinde bilgi sundu.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.