Kuzey Londra’da polis operasyonu: Araçtan pala atıldı

Kuzey Londra’da şüpheli bir aracın polis tarafından takip edilmesi sonucunda, şüpheli araçtan aralarında büyük bir pala bulunan bir takım eşyalar atıldı. Polisin uzun bir kovalama macerasının ardından araçtaki 3 kişi tutuklanırken, 3 kişinin ise arandığı bildirildi.

Polisin verdiği bilgiye göre; Kuzey Londra’da dün gece yarısı meydana gelen olayda, devriye gezen polis aracının, şüpheli bir Volkswagen Golf aracı takip etmesi üzerine içerisinde toplamda 6 kişi bulunan araç sürücüsü izini kaybettirmeye çalıştı. Şüpheliler, polisten kaçmak amacıyla kırmızı ışıkta geçti, tek yön yollara saptı ve araçta bulunan bir takım şüpheli eşyaları araçtan attı. Araçtan atılan eşyalar arasında büyük bir pala olduğunu kaydeden polis, büyük bir operasyon sonucunda 6 şüpheliden 3’ünü yakaladı.

Yakalanan şüpheli şahıslar polis tarafından karakola götürülürken, diğer 3 şüpheli ise aranıyor. Şüphelilerin tümünün erkek olduğu ve ikisinin 17 yaşında birinin ise 21 yaşında olduğu açıklandı.

Olayda polis memurlarının yaralanmadığı belirtilirken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.