İngiltere’de fişi çekilen gence acı veda…

İngiltere’de 16 yaşındaki Blake Ward, sahil kasabası Tywyn’de ailesiyle çıktığı gezide akıntıya kapıldı. Bilincini kaybeden genç, yapılacak hiçbir şey kalmayınca Ward’ı yaşam destek ünitesine bağladı. Ancak bundan da ümidini kesen aile ve doktorlar, Ward’ın hayatta kalmasını sağlayan yaşam destek ünitesini kapatma kararı aldı.

15 yaşındaki kız arkadaşı Stephanie Ray ise erkek arkadaşıyla olan son anını, yanına uzanıp başını göğsüne dayayarak geçirdi. Fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşan Ray, “Bugün benim için geçirdiğim en zor gündü ve bunu asla unutamayacağım. Ama Blake’in acı çekmediğini ve yalnız değil ailesiyle birlikteyken öldüğünü, sonsuza dek özleneceğini ve kalbimde her zaman özel bir yere sahip olacağını biliyorum. Blake seni asla unutmayacağım ve seni her zaman gururlandırmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.