Evli adam 18 yaşındaki kıza tecavüz etti

PriceWaterhouseCooper (Pwc) şirketinde danışman olarak çalışan 28 yaşındaki evli Sanjay Naker'ın 18 yaşındaki genç bir kıza tecavüz ettiği iddia edildi.

Sanjay Naker

Korkunç olay İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşandı. PriceWaterhouseCooper (Pwc) şirketinde danışman olarak çalışan 28 yaşındaki evli Sanjay Naker’ın 18 yaşındaki genç bir kıza tecavüz ettiği iddia edildi.

Londra köprüsü yakınlarında bir gece kulübünden aşırı alkollü olduğu gerekçesiyle kovulduğu iddia edilen genç kız sokakta Naker’la karşılaştı.
ARA YOLA ÇEKTİ, YARIM SAAT ELLE TACİZ ETTİ

Genç kızın iddiasına göre Naker kıza küfür ederek, omuzlarından tutup kızı bir sokak arasına çekti ve yarım saat boyunca elle taciz etti. Zanlı daha sonra kıza tecavüz etti.

Geçen yıl 11 Mart’ta meydana gelen olay Naker’ın olay yerinden ayrılırken yakalanmasıyla ortaya çıktı.

FERMUARINI KAPATIRKEN POLİSE YAKALANDI

Polis kayıtarına göre fermuarını kapatırken yakalanan adamın yakınlarında genç kız yerde, bilinci kapalı ve yarı çıplak halde bulundu. Polis kayıtlarına göre kız altına idrarını yapmıştı ve üzerine kusmuştu.

‘BANA SEKS İÇİN YALVARDI’

Polis sorgusunda Naker tecavüz iddialarını reddetti ve ‘kızın seks için yalvardığını ve aşırı azgın’ olduğunu öne sürdü.

Öte yandan kızın iddiasına göre tek hatırladığı kuzeniyle birlikte gece kulübünün önünde sigara içtiğiydi.

HASTANEDE GÖZÜNÜ AÇTIĞINDA ANAL AĞRILARI VARDI

Genç kızın bilinci yerine geldiğinde kendini hastanede buldu ve anal ve vajinal olarak yoğun ağrı çektiğini belirtti.

“Çok fazla kulübe gitmem ve bünyem alkole alışık değil. O gece kimseye cinsel ilişkiye girdiğimi hatırlamıyorum’ dedi.

‘REGL DÖNEMİMDEYDİM’

“Seks yapmak istemedim. Zaten regl dönemimdi. Ayrıca ben öyle tek gecelik biriyle takılacak bir tip değilim,” ifadelerini kullandı.

Kız o gece sadece ‘Arap görünümlü’ iki adamın ona baktığını ve adamların sürekli vodka ve enerji içeceği içtiğini söyledi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor. (MYNET.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.