Sadece kendi hayatını değiştirmedi

Kraliyet ailesinden bir Prens, ilk kez boşanmış ve kendisinden yaşça büyük bir kadınla evlendi. Gelinin soylu bir aileden gelmiyor olmasını saymıyoruz bile. Hatta gelin Markle’ın ailesi , Kraliçe 2. Elizabeth’in de uykularını kaçıracak türden bir aile.

Sonuçta, oyuncu Meghan Markle, Prens Harry’nin kolunda onun resmi karısı olarak kiliseden çıktı ve yepyeni bir hayata adım attı. İşte tam o sırada hayatı değişen başka biri daha vardı: O da tıpkı Markle gibi bir peri masalının gerçek kahramanı oldu. Kim miydi o? Meghan Markle’ın köpeği Guy! Hatta öyle ki düğünden birkaç gün önce Kraliçe Elizabeth’in özel aracında çıktığı gezintide bile görüntülendi.

Guy. Onun da tıpkı sahibi Meghan Markle gibi bir peri masalı kahramanı olmasının bir nedeni var elbette. Ama bu neden sadece Markle’ın bir prens ile evlenmesi değil.

The Guardian Gazetesi’nin haberine göre Meghan Markle’ın çok sevdiği Guy, bırakın sarayda yaşamayı neredeyse ölümün kıyısına gelmişti. 2015 yılında ABD’nin Kentucky kentinde bir ormanda korkunç bir halde bulundu Guy.

Bu inanılmaz hikayenin detayları geçtiğimiz günlerde yüz üstüne çıktı. 2015’te Kentucky’de bir ormanda tek başına perişan halde dolaşırken bulunan ve kimsenin sahiplenmek istemediği Guy’ın uyutularak öldürülmesine günler kalmıştı. Barınaklardaki ölüm listesinden köpek kurtaran gönüllüler Guy’ı çıkartarak, sahiplendirmelerin yapıldığı özel bir etkinlik için Kanada’ya götürdüler. Kanada’ya varalı daha bir gün bile olmamışken, sahiplendirme etkinliğine gelen Markle, Guy’ı oracıkta sözleşmeye imza atarak sahiplendi.

O zamanlar yaşlı Alman kurdu kırması köpeğiyle birlikte Toronto’da yaşayan Markle, daha sonra Prens Harry ile tanışarak Guy ile birlikte İngiltere’ye taşındı. Şu anda Guy, Meghan ve Harry ile Kensington Sarayı’nda yaşıyor.

Sürekli petshop’tan satın almak yerine barınaktan sahiplenmenin önemini hatırlatan hayvansever Markle, kürk de kullanmıyor. (MYNET.COM)

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.