Grup SOS ve Arif Edizer Londralıları coşturacak

 

Kıbrıslı toplum tarafından çok sevilen ve Kıbrıs’ın efsane grubu olarak anılan Grup SOS ve Kıbrıs’ın güçlü seslerinden Arif Edizer 18 Mart’ta Londra’da konser vermeye geliyor.

Organizasyonu düzenleyen Major Events Menejeri Hüseyin Cemgünal Londralılara unutulmaz bir gece yaşatmak için hazırlandıklarını belirterek şunları söyledi:

“Major Events olarak özellikle Kıbrıslı Türk toplumumuza her zaman en iyi etkinlikleri sunmaya devam ediyoruz. 18 Mart gecesi Saat 19:00’da başlayacak konser Cyprus Meze Bar&Restaurant’da gerçekleşecek. Kıbrıs’ın en sevilen gruplarından birisi olan Grup SOS ve yine Kıbrıs’ın güçlü sesi Arif Edizer ile muhteşem bir geceye daha imza etmek istiyoruz. Hem bu efsane sesleri dinlemek hem de doyasıya bir eğlence yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz. Gerçekten konsere oldukça yoğun bir ilgi var. Ben gelmek isteyen herkese bir an evvel biletleri almalarını tavsiye ederim. 20 pound ve 25 pounda satılan oldukça ekonomik bilet fiyatlarımız ile 18 Mart gecesi herkesi bu muhteşem eğlence için bekliyoruz. Ayrıca bu organizasyonumuzda bize destek veren başta ana sponsorumuz Happy Days Holiday ve tüm sponsorlarımıza buradan teşekkürlerimi sunuyorum.”

Eğer siz de 18 Mart 2018 Pazar gecesi saat 19:00’da başlayacak bu muhteşem geceyi kaçırmamak istiyorsanız şimdiden biletlerinizi almayı unutmayın.

526 Lea Bridge Rd, London E10 7DT adresinde bulunan Cyprus Meze Bar&Restaurant’da gerçekleşecek etkinliğin rezervasyon ve biletleri için Hüseyin Cemgünal 07506 809 051 veya Duygu Tagmac 07956 417 468 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.