Londra’da kar yağışı ne kadar sürecek?

Bir anda düşen sıcaklıkların ardından sık aralıklarla Londra’da başlayan yoğun kar yağışı günlük hayatı zaman zaman etkileyebiliyor.

Peki Londra’da bu hafta başında başlayan kar yağışı ne kadar sürecek?

Konuyla ilgili olarak uzmanlardan edinilen bilgiye göre, hafta sonuna kadar yoğun aralıklarla devam edecek olan kar yağışına karşı özellikle sürücülerin çok dikkatli olması gerekiyor.

KIRMIZI ALARM DURUMUNA GEÇİLDİ

İngiltere’nin hemen hemen tamamında etkili olan kar yağışının hafta sonuna kadar sık aralıklarla devam etmesi bekleniyor. Londra’nın birçok yerinde de başlayan kar yağışı ile ilgili olarak belediye ve kurumların kırmızı alarma geçtiği belirtildi.

Londra’da belediyeye ait taşımacılık işlerinden sorumlu firması TfL’de de kırmızı alarm durumuna geçildi.

HAFTA SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Meteoroloji yetkililerinden edinilen bilgiye göre Pazartesi günü başlayan kar yağışının Perşembe günü şiddetli rüzgarla birlikte fırtınaya dönüşebileceği, Cuma ve Cumartesi günü de devam edecek olan kar yağışının Pazar günü sıcaklıkların artması ile birlikte sona ereceği tahmin ediliyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.