1 Pound kaç Türk Lirası eder?

Döviz piyasasında bir çok para biriminin ülkemizde ne kadar ettiği merakla aranırken, spor dünyasında yaşanan bir transfer haberi yatırım için olmasa da öğrenmek için merak uyandırdı. Cenk Tosun’un İngiltere’ye transfer olacağının konuşulduğu bu günlerde Pound ne kadar sorusu araştırılıyor. Konu hakkında aranan ikinci başlık ise 1 Pound kaç Türk Lirası eder oldu

Cenk Tosun‘un transfer olacağı iddiaları bu kez spor haberleri kadar ekonomi dünyasını da etkisi altına aldı. Cenk Tosun’un transferinde Pound ile ilgili verilen rakamlar vatandaşlarda merak uyandırdı. Özellikle futbolda yapılan transfler genelde euro bazında konuşulurken bu kez transfer iddialarının Pound üzerinden dönmesi kafaları karıştırdı. Peki 1 Pound kaç Türk Lirası ediyor..

1 Pound kaç Türk Lirası= 5.0883

(HÜRRİYET.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.