İngiltere’de taksici 60 penny için kızları aracına kilitledi

İngiltere’de bir taksi sürücüsü müşteri olarak Newcastle’da aracına aldığı iki genç kızı gitmek istedikleri yere kadar götürdü. 6,80 pound tutan taksi ücretini 60 penny eksik ödemek durumunda kalan kızların teklifini kabul etmeyen taksi sürücüsü kızların araçtan inmelerine izin vermeyerek ‘bu parayı ödemelisiniz’ dedi. Bir süre tartıştıkları kızlar araçtan inmeye çalışınca daha çok sinirlenen taksici, kızları araca kilitleyerek parasını ödemelerini bekledi.

Kızların ödememek için ısrarcı olması üzerine taksici onları polis karakoluna götüreceğini söyledi. Kızların tavırlarının değişmemesi üzerine taksici aracında kilitli tuttuğu iki kızı polis karakoluna götürdü.

Fotoğraf: Örnektir

60 PENNY İÇİN NEREDEYSE ÖLECEKTİK

Her ikisi de 18 yaşında olan Sophie Heath ve Yeva Wilcox ismindeki iki arkadaş, sabaha karşı 03:00’te çıktıkları gece kulübünden eve gitmek için bir taksi çağırdılar. Intercity Private Hire firmasına ait olan taksi sürücüsünün kendilerine yaptığı muamele ile ilgili Snapchat hesaplarında paylaşımda bulunan genç kızlar Çığlık emojisi ile birlikte “60 penny için neredeyse ölecektik” şeklinde bir paylaşımda bulundular.

Ancak, daha sonra sürücünün yaptığı açıklamada tamamen genç kızların kendisi ile dalga geçtiği için böyle bir tavır takındığını ve aslında 60 penny’nin umrunda bile olmadığını sadece onlara bir ders vermek istediğini söylediği biliniyor.

 

Kaynak: Metro 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.