Ananasın içinden yılan çıktı

Kosta Rika yılanı, İngiltere üzerinden ananasın içine saklanarak İskoçya’ya kadar kaçmayı başardı.

Kosta Rika’dan İngiltere’ye gelen ve bir ananasın içinde çıktığı yolculuğuna Edinburgh’da noktayı koyan maceracı bir yılan bulundu.

Yılan Kosta Rika’da ananasın içine gizlenmeyi başardı ve oldukça şaşırtıcı bir şekilde bir müşterinin meyvesinde bulundu.

Vatandaşın birisi yerel bir mağazadan ananas almış ancak eve döndükten sonra ananas yaprakları arasında yılanı keşfetmişti.

Hayvan Kurtarma Görevlisi Catherine Atterton,

“Tuhaf bir şekilde bulunan yılanı kurtarmak üzere çağrıldık. Uzun zaman önce bir brokoli başında bulunan bir çalı kertenkelesi vardı, bu ananasın üzerinde bir yılanın bulunduğunu görmek heyecan verici.”

Sevimli yılana ‘Ricky’ adı verildi“Ona Ricky adını verdik, çünkü Kosta Rika’dan gelmişti.”

‘Henüz kendisi çok fazla muayene edemedik, ancak iyi durumda ve şimdi Edinburgh’daki Butterfly World’deki uzmanlar tarafından bakılıyor.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.