Polis, cinsel tacizciyi arıyor

Londra’nın en işlek metro hatlarından biri olan Victoria Line’da iki kadına cinsel tacizde bulunan bir erkeğin görüntüleri polis tarafından yayınlandı.

İlk taciz olayı 19 Ocak’ta 22 yaşındaki bir kadına istasyon platformu üzerinde meydana geldi. İkinci saldırı ise 30 Mart’ta King’s Cross treninde 26 yaşındaki bir kadın yanında oturan bir kişinin tacizine uğradı. Bu kişinin daha sonra Seven Sister İstasyonunda tren değiştirdiği görüldü.

İngiliz Ulaştırma Polisi iki olay arasında bağlantı olduğuna inanıyor. CCTV kameralarına takılan şüpheliyi tanıyanların 0800 40 50 40 veya 61016 numaralı telefonlardan polise bilgi vermelerini istedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.