Düğününe günler kala Filipinler’de vuruldu

Filipinlerde bir İngiliz erkek, düğününe sayılı günler kala vurularak ağır yaralandı.

Geçtiğimiz Perşembe sabah saatlerinde  Tarek Naggar, nişanlısı Angie ve onun en iyi arkadaşı McLaughlin ile birlikte Cebu şehrinde bir barda otururken saldırıya uğradı. Bara giren silahlı kişiler, üç kişinin cüzdanlarını vermelerini istedi.

Sunday Herald gazetesinde de haber olarak yer alan olayda, red cevabı alan soygunculardan biri silahını çekerek East Dunbartonshire, Milngavie’den olan 44 yaşındaki Tarek Naggar’ı göğsünden vurdu. Soyguncular, üç kişinin cüzdan, kredi kartı ve 10 pound kadar Filipin bozuk parasını alarak kaçtı.

Hastaneye kaldırılan Tarek Naggar’ın akciğerine saplanan kurşunun çıkarılarak yaşam destek makinasına bağlandığı belirtildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.