Şok: Tesco’da organik salatadan fare çıktı

Bir Londralı Tesco’dan aldığı organik salatayı yediği sırada ağzına yabancı bir madde geldiğini farketti. Daha sonra ağzına koyduğu şeyin bir fare olduğunu fark etti. Bir anda yediği şeyin bir fare olduğunu farkeden kişi dehşete kapıldı ve sağlığından endişe etti.

Mesleğinin Mimar olduğu öğrenilen 53 yaşındaki kişi şunları söyledi:

“Salatada kemirgeni farketmedim. Ne yazık ki ağzıma attığım sırada fark ettim ve paniğe kapıldım. Onu hemen dışarı tükürdüm ve tahmin edeceğiniz gibi yoğun bir şekilde mide bulantısı yaşadım. Bir süre ağzımı viski ile dezenfekte ettim. Daha sonra mikrobik bir durum olabilme ihtimaline karşı bir doktora görünmeyi düşündüm.”

Korkunç olaydan sonra, firma paket ile birlikte İngiltere’nin Lane mağazasına getirmesi için süpermarket müşteri hizmetleri tarafından çağrıldığını söyleyerek şunları söyledi:

“Akşam yemeği için hazırladığım salatanın içine sosunu koydum. Ama tadı tabii ki çok doğru gelmiyordu. Çok iğrenç.”

İsminin açıklanmasını istemeyen adam, kanıtları imha edebilme ihtimallerinin bulunduğu için korktuğunu söyledi.

Kendisinin Gıda Standartları Ajansı ile temasa geçtiğini belirtti.

Bir Tesco sözcüsü konu ile ilgili:

“Ürünlerimizin hazırlanması ve paketlenmesi sırasında sağlam gıda kalite standartları sürecine sahibiz, bu sebeple bu olayı duyduğumuza öncelikle çok şaşırdık. Müşteri hizmetleri servisimiz ürünün mağazaya geri getirlmesi ile ilgili kişi ile temasa geçti, bizde bu konu hakkında gerekli tüm soruşturmayı başlatıyoruz.” dedi.

 

 

Kaynak:  ES

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.