10 yaşındaki çocuktan hamile kaldığını iddia etmişti! Dünyanın konuştuğu bebek doğdu

Rusya'da 13 yaşında hamile kalan ve bebeğin babasının 10 yaşındaki Ivan olduğunu iddia ederek dünyanın gündemine oturan Darya Sudnishnikova erken doğum yaptı. Darya'nın paylaştığı fotoğrafın üzerinde oynanmış bir stok görsel olduğu öne sürüldü.

Rusya’da yaşayan Darya Sudnishnikova, yaşadıklarıyla önce ülkesinde sonra da dünya basınında uzunca süre gündemden düşmedi. Darya Sudnishnikova kalan Darya, bebeğin babasının 10 yaşındaki Ivan olduğunu iddia etti.

Ulusal kanallarda yayınlara çıkan ikili, bilim insanları Ivan’ın yaşı itibarıyla baba olmayacağını söylese de bebeğin kendilerinin olduğunda ısrar etti.

Bir süre sonra açıklamalarını değiştiren ve itirafta bulunan Darya, şişman bir adamın tecavüzüne uğradığını söyledi. İtiraf sonrası soruşturma başlatılırken, 14 yaşına giren Darya doğum yaptı.

Bir kız bebek dünyaya getiren Darya, sosyal medyada yaptığı paylaşımda doğumun Moskova’da gerçekleştiğini ve bebeğin prematüre olarak dünyaya geldiğini duyurdu.

‘ÜZERİNDE OYNANMIŞ’ İDDİASI

Öte yandan Daily Star’da yer alan habere göre, doğum sonrası paylaşılan fotoğrafın üzerinde oynandığı öne sürüldü. Orijinal fotoğrafın 2015’te çekilen bir stok görseli olduğu belirtildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.