ABD’nin konuştuğu Türk yarışmaya damga vurdu

ABD’de vahşi ormanda zor şartlar altında yarışmacıların yaşam mücadelesi verdiği Naked and Afraid isimli yarışmada Bülent Gürcan adındaki Türk kendinden söz ettirmeyi başardı.

Bülent Gürcan şu anda ABD’de çok izlenen programın en sert mizaçlı yarışmacılarından biri olarak dikkat çekiyor.

Türkiye’de büyüyen ve 20 yaşından sonra Amerika macerası yaşayan Gürcan, 2 yaşında yüzmeyi öğrendiğini, kamp yapmayı sevdiğini, 4 yaşındayken kız kardeşiyle denizden midye çıkarıp ates yakarak yediklerini söyleyerek “Hayatta kalmayı daha küçük yaşlarda öğrendim” dedi.

ABD ORDUSUNA KATILDI

1997’de özel pilot lisansını aldığını söyleyen Gürcan, 2000 yılında ABD ordusuna katıldı. İki çocuk babası olan Gürcan, Gümrük ve Sınır Koruma görevlisi olarak 10 yıl çalıştı.

Gürcan halen profesyonel olarak yaşam koçluğu yapıyor. El Paso Texas Üniversitesi’nden Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi lisans derecesine sahip, Northwestern State Üniversitesi Sağlık ve İnsan Performansı alanında yüksek lisans derecesi var.

KARISI ENGEL OLMUŞ

Gürcan yıllardır seyrettiği Naked and Afraid programının hayranı oldu. Discovery kanalının programcıları ile yaptığı mülakatta daha önce katılmamasının tek nedeni olarak ayrıldığı eşini gösterdi.

Karısı ona, “Neden seni ormanda çıplak bir kadınla görmek isteyeyim” diyerek tepki göstermiş. Gürcan boşanır boşanmaz yarışmaya başvurmuş ve hemen seçilmiş.

Başarılı Türk yarışmacı bir kısım Amerikalı tarafından desteklenirken birçok kişi de mesajlarıyla onun sert tavırlarını eleştiriyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.