Ziynet Sali Londra’yı coşturdu

POP müziğinin başarılı sanatçılarından Ziynet Sali çocukluğunu geçirdiği İngiltere’de ilk kez konser vermenin heyecanını yaşadı.

 

POP müziğinin başarılı sanatçılarından Ziynet Sali çocukluğunu geçirdiği İngiltere’de ilk kez konser vermenin heyecanını yaşadı. Başarılı şarkıcının Londra Kentish Town O2 Forum’da gerçekleştirdiği konsere Londralılar tarafından yoğun bir ilgi vardı.

Sali, konserde Türkçe, Rumca ve İngilizce şarkılar söyledi. Deli Divane ve Magic şarkılarının da aralarında bulunduğu karma programında Beş Çayı, Ne Yaparsan Yap, Ah be Gönül, Yoruldum Hayat, Çeyrek Gönül, Sarhoş ve Ben de Özledim adlı şarkılara da konserinde yer verdi.

Doğum gününü geçen hafta geride bırakan Ziynet Sali, konserin organizatörleri tarafından sürpriz olarak hazırlanan doğum günü pastasını sahnede keserek, mutluluğunu sevenleriyle paylaştı.

Çocukluk yıllarını Manchester’da geçirmesinden dolayı İngiltere’de birçok arkadaşı ve akrabası bulunan Sali’nin konserini KKTC Londra Temsilcisi Zehra Başaran da annesi Gülten Başaran ile birlikte izledi. Sali’ye bir sürpriz de Jamaikalı arkadaşlarından geldi. Sahne ye çıkan arkadaşları vokal ve dansları ile ünlü sanatçıya eşlik etti.

Ziynet Sali, ayrıca konsere katılan sevenlerine Londra’yı çok sevdiğini, Londra’da kendisini özgür ve mutlu hissettiğini, bu şehirden büyük ilham aldığını belirtti. Aile ve akrabalarının burada yaşadığı için Londra’nın kendisi için özel bir önemi olduğunu söyledi.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili haber

Bir Cevap Yazın

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin