Enfield Expo 2018 gerçekleşti

ENFIELD belediyesi sınırları içerisinde ticari ve kamusal hizmet faaliyetleri yürüten bazı kurum ve kuruluşlar Enfield Expo 2018’de bir araya geldi.

Lokal küçük ve orta ölçekli işletmeleri, büyük firma temsilcilerini ve girişimcileri bir araya getiren Enfield Expo 2018’e ilgi yoğun oldu. Enfield Town’da yer alan The Dugdale Centre’da gerçekleşen lokal iş fuarı 15 Şubat Perşembe günü saat 09.00’da başlayıp, 17.00’de son buldu.

Fuar süresince dört farklı oturum yapıldı. Nick Howe adlı konuşmacı NatWest Ticari Başlangıç Kliniği ile ilk semineri veren isim olurken, Kitty Kalman Kişiselleştirilmiş Otomasyon ile Hedefinize Nasıl Ulaşabilirsiniz seminerini, Joanna Michaels İşiniz için Kazançlı Sosyal Medya Stratejisi Üretimi seminerini, Pauline Allen ise Duygusal Performans Gelişiminin Sizi Nasıl Başaralı Kılacağı seminerini verdi.

Londra Gazete’ye konuşan Enfield Expo 2018 organizatörlerinden Paul Kelly, fuarın oldukça faydalı geçtiğini ifade ederek, katılımdan ve ilgiden dolayı oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

WordPress spam blocked by CleanTalk.
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker