Veteranlarda kupa ve lig

 

İkinci yarısı başlayan O45 liginde haftanın takımı seçilen Euromed.

Türk Veteran Ligi 1 STOP MOT &Easy Shelf sponsorluğunda yapılan Federasyon Kupası ile lig maçlarına geçtiğimiz Pazartesi akşamı New River Sports Centre’da devam edildi.

KUPA O35’TE TÜRKMENKÖY FARKI

Federasyon Kupası’nda 10 takımın tek grupta mücadele ettiği O35 grubunda geceye Türkmenköy damgasını vurdu. Metro karşısında sahadan 6-2 galip ayrılan Türkmenköy en farklı skoru elde etti.

Narlı, Derbent karşısında sonuca 3-0’la giderken, Adana Demirspor da Bishkek’e aynı skorla 3-0 galip geldi. Kaleburnu da Gazi’yi 3-1 yenip dikkat çeken sonuçlardan birini aldı. Real Mardin ise Gaziantepspor’u iki golle ve 2-0’la geçti.

O35’te Real Mardin, ligden sonra kupada da iddialı.

O45’TE LİG MAÇLARI BAŞLADI

O45’te ise ligin ikinci yarı karşılaşmaları start aldı. 8 takımın katıldığı ligde Akdeniz, Vadili’yi 2-1’lik sonuçla yendi ve ikinci yarıya iyi başlangıç yaptı. Devreyi averajla lider kapatan Türkmenköy, hızlı başladı ve son sıradaki Kıbrıs FC’yi 6-2 yenerek yerini sağlamlaştırdı. Euromed ise Yeni Boğaziçi önünde elde ettiği 3-0’lık skorla zirve umudunu korudu. Euromed, aynı zamanda gecenin takımı seçildi. Türk Ocağı ise Yavruvatan’I 7-2 yenip, en farklı skoru aldı ve şampiyonluk yarışını sürdürdü.

 

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili haber

Bir Cevap Yazın

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin