TCWP dayanışma kokteyli gerçekleşti

KIBRISLI Türk Kadınlar Projesi (TCWP) dayanışma kokteyli onlarca kişiyi bir araya getirdi.

İngiltere’nin köklü yardım kuruluşlarından Kıbrıslı Türk Kadınlar Projesi, 2017 yılını dayanışma kokteyl partisi ile kapattı. Onlarca kişinin katıldığı gecede genç yaşlı herkes doyasıya eğlendi. Türkçe ve İngilizce şarkıların çalındığı gecede oynayanlar tüm kurtlarını döktü. Bol ödüllü piyango çekilişinde ise bir kişiye Kıbrıs’a veya Türkiye’ye gidiş dönüş uçak bileti hediye edildi.

Ev yapımı yiyeceklerin ikram edildiği gecede adeta lezzet şöleni yaşandı. Samimi, eğlenceli ve dostane bir ortamda gerçekleşen geceye katılanlar oldukça memnun kaldı.

TCWP HAKKINDA

1984 yılında Londra’da temelleri atılarak kurulan TCWP, sosyal ortamda izole olmuş Kıbrıslı kadınları sosyal ortama geri kazandırmak amacıyla kuruldu. Yıllar önce bir grup girişimci kadın tarafından kurulan TCWP, bugün Londra’nın en büyük kadın vakıflarından biri olma özelliğini taşıyor.

Londra’da yaşayan Türkçe konuşan toplumlar içindeki kadınlara güvenilir ve kaliteli servis veren TCWP, sağlık, sosyal yardım, ulaşılabilirlik ve daha fazla birçok konuda yardım eli uzatırken, düzenlediği seminer ve eğitimlerle de toplumu bir araya getiriyor.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili haber

Bir Cevap Yazın

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin