Avrupa Engelliler Derneği’nden balolu kutlama

AVRUPA Engelliler Derneği, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü gerçekleştirdiği balo ile kutladı.

Engelli bireyler için farkındalık yaratmak onları anlamak ve onlara daha kolay bir hayat sunmak için çalışmalar yürüten AVED’in balosuna pek çok hayırseverin yanı sıra engelli bireyler katıldı. Gecede bir konuşma yapan AVED Başkanı Poyraz Veysal Çadır, çalışmalarından bahsederek kendilerine destek veren herkese teşekkür etti.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşen AVED Dünya Engelliler Günü balosunda birçok ses sanatçısı sahne alarak katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Gecede İngiltere Kraliçesi ikinci Elizabeth tarafından ödüllü ses sanatçısı Suat Sancar da sahne aldı. Sancar performansından önce kısa bir konuşma yaptı. “Öncelikle değerli katılımlarınızdan dolayı herkesi en içten sevgilerimle, saygılarımla ve muhabbetlerimle selamlıyorum. İnsan olduğumuzu anladığımız en önemli anlar böyle geceler. Paylaşımın önemini, el ele vermenin değerini, hep birlikte özümseyip anladığımız saatleri yaşıyoruz. Geceye davetleriyle, bizlere daha huzurlu olduğumuzu hissettiren, başta Avrupa Engelliler Derneği’nin yetkilileri olmak üzere, tüm değerli katılımcılara, sponsor firma yetkililerine ve tüm emeği geçenlere şükranlarımı sunuyor, böyle gecelerin daim olmasını diliyorum.”

Gecenin sonunda sponsorlara ve sanatçılara teşekkür sertifikaları verildi.

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili haber

Bir Cevap Yazın

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin