Hackney Polisinden geleneksel Christmas kahvaltısı

Hackney Polisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Christmas kahvaltısı bu yıl, Stoke Newington’da bulunan Urfa Ocakbaşı Restaurant’da düzenlendi.

Kahvaltıya, Hackney Belediye Başkanı Philip Glanville, Hackney Başmüfettişi Simon Laurence, dernek ve sivil toplum örgütü temsilcileri, Hackney Polis merkezinde görev yapan bazı polis memurları ve vatandaşlar katıldı.

Polis memurları ve vatandaşların birbirleri ile kaynaştığı ve sohbet etme fırsatı buldukları etkinlikte vatandaşlar, Hackney Bölgesinde görevli polis memurları ile hatıra fotoğrafları çekildiler. Christmas konsepti ile dekore edilen mekanda açık büfe sunulan zengin kahvaltı çeşidi ile konuklar oldukça güzel vakit geçirdiler.

Hackney Başmüfettişi Simon Laurance 2017 yılında İngiltere’de özellikle terör olayları anlamında birçok üzücü olayın yaşandığını vurgulayarak şunları söyledi:

“İngiltere’de 2017 yılında 70 civarında terör saldırısı olayı yaşandı. Bunların en büyük olanlarından 4’ü Londra’da, 1 tanesi ise Manchester’da gerçekleşti. Müslümanların hedef alındığı Finsbury Park saldırısı ve benzeri birçok saldırı da çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti. Bu terör saldırıları umuyorum ki yeni yılda tamamen biter. Tüm suçlarla mücadele de vatandaşlarımız bizlere son derece yardımcı oluyorlar. Vatandaşlarımızdan suçluların yakalanması konusunda büyük bir destek alıyoruz. Bu sebeple bize destek veren tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Bugün bu kahvaltı ile geçtiğimiz yılı geride bırakıp yepyeni bir yıla girecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri bu etkinliğimizde yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili haber

Bir Cevap Yazın

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin